Enter your keyword

ما دانش آموزان افغان در مورد ماه رمضان D0A066خواسته

22 درصد از جمعیت جهان در این ماه در حال غذا خوردن و یا نوشیدن anything- حتی به طور متوسط 16 ساعت در روز، غروب تا طلوع آفتاب بست. و آن را تا به چیزی برای انجام با کمبود مواد غذایی. 1.6 میلیارد مسلمان در سراسر جهان در حال بدست گرفتن بخشی در مقدس ترین ماه اسلام ماه رمضان است. بر خلاف مسیحیان که دین آنها را به پیروی از تقویم شمسی، مسلمانان با تقویم قمری، که معمولا 354 یا 355 روز. ماه رمضان ماه نهم است. از آنجا که تقویم میلادی بین المللی استفاده می شود دارای 365 روز، رمضان حدود 11 روز قبل هر سال است. این سال، آن روز دوشنبه بعد از رویت هلال ماه در عربستان سعودی آغاز شد، ژوئن 6. بنابراین چه چیزی باعث ماه رمضان بسیار ویژه؟ خوب، با توجه به بسیاری از دانشمندان، قرآن برای اولین بار به حضرت محمد (ص) در ماه رمضان بوده است. بنابراین، رمضان زمانی برای تبدیل شدن به روزه و ورزش خود نظم و انضباط به خدا نزدیک تر است. در ماه رمضان روزه یکی از پنج رکن اسلام و همه مسلمانان قادر شریک است. ما خواسته برخی از دانش آموزان کلاس 8 ما آنچه را که آنها از ماه مبارک رمضان است. در اینجا چیزی است که آنها گفت.
لطیفه، 25 ساله، می گوید: “در ماه رمضان به معنای روزه با تمام بدن خود را. علاوه بر اجتناب از خوردن و نوشیدن، شما زبان و گوش خود را از gossipping و دروغ گفتن و چشم خود را از چیزهایی که حرام اجتناب کنند. من احساس می کنم بزرگ هنگامی که من روزه دارم زیرا من می توانم بیشتر عبادت. ”
نازنین 23 ساله، دوست ماه رمضان به خاطر “یکی از مزایای در حال تجربه گرسنگی مردم فقیر.”
شکیبا اکبری، 22 ساله، نیز قدردانی تاکید بر مهار خود را در ماه رمضان. “بخش مورد علاقه من از روز افطار بعد از گرگ و میش شب است. احساس می کنم خیلی به خالق من نزدیک تر است. ”
در طول روز به طور متوسط در ماه رمضان، مسلمانان قبل از طلوع آفتاب از خواب بیدار به خوردن قبل از روز روزه آغاز می شود. در غروب آفتاب، افراد در گروه برای احزاب و اعیاد برای افطار، یا روزه جمع آوری کنید. افطار معمولا با خوردن چند خرما، پس از آن نماز، پس از آن یک وعده غذایی بزرگ آغاز می شود. ماه مبارک رمضان قرار است به در 5th جولای یا 6 پایان این سال، به اوج خود رسید در جشن عید فطر.